Köfteci Erol Olarak;

Objektif yöntemler kullanarak ''Doğru İşe Doğru İnsan'' politikası uygularız. Çalışanlarımıza ''Fırsat Eşitliği'' sunarız, tüm haklarını korumaktayız. Çalışanlarımızı motive edip başarıya yönlendirmek katılımcılığı özendirmek için ''Takdir, Tanıma, Ödül'' sistemi uygulayarak başarıları ödüllendiririz.

Çalışanlarımızın kaynaşmasına katkıda bulunan Sosyal Etkinlikler düzenler ve destekleriz. Çalışanlarımızın performansını objektif yöntemlerle ölçeriz. İş sağlığı ve güvenliği kanun ve ilgili tüzükler dikkate alınarak güvenli bir iş ortamında çalışılması için gerekli önlemleri alırız. Kurumsal başarıya ancak deneyimli, işini kendisine meslek edinmiş ve motive olmuş çalışanlarla ulaşılacağına inanan şirketimiz, personel memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlar.

Geniş mekanı ile Köfteci Erol , ürünlerinin daha taze ve lezzetli olması için, tamamen doğal beslenen kuzu ve danaları canlı olarak bizzat kendi seçip, hazırlatmaktadır. Köfteci Erol olarak şimdiye kadar edindiğimiz " Ekonomik, Lezzetli ve Doyurucu" olma özelliğimizi ödün vermeden sürdürüyoruz.